Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Násada L + metla na terasy + hrable na lístie QuikFit FISKARS

Násada L + metla na terasy + hrable na lístie QuikFit FISKARS - F1016608 Násada L + metla na terasy + hrable na lístie QuikFit FISKARS
Kategória: Náradie Quikfit
Cena: 35.95 s DPH
Kód produktu: F1016608
EAN: 6411501366115
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 2 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
0 0
Parametre produktu

Výhodná sada z rady QuikFitTM obsahuje hrable na lístie, metlu na terasy a násadu.

Široká univerzálna metla je ako stvorená na zametanie hladkých povrchov, ako sú napríklad terasy, podlahy a iné. Metla má širokú pracovnú časť a mäkké štetiny, ktoré umožňujú rýchle a účinné zametanie. Na prednej strane sú umiestnené tvrdšie štetiny, na zadnej strane sú mäkké štetiny pre dokonalé zametanie. Metla má šikmé pripojenie k násade, vďaka čomu je zaistená optimálna pozícia pri práci. Metla je kompatibilná s násadami: Graphite, Terracotta, teleskopická, stredná, krátka násada. 

Dĺžka: 185 mm
Hmotnosť: 375 g

Široké univerzálne hrable ideálne na hrabanie opadaného lístia či pokosenej trávy. Hrable majú 25 "prstov", ktoré sú pružné a vyrobené z vysokokvalitného plastu. Trvanlivosť bola prísne testovaná. Objímka je integrovaná a zaisťuje rýchle a pevné spojenie s násadou jedným pohybom. Hrable sú kompatibilné s násadami: Graphite, Terracotta, teleskopická, stredná, krátka násada. 

Šírka: 520 mm
Dĺžka: 320 mm
Hmotnosť: 290 g

Univerzálna násada L je určená na prácu v záhrade s veľkým výberom pracovných nástavcov pre mnoho úloh. Má unikátny, automatický, dvojitý systém zamykania. Násada poskytuje pohodlné držanie, skvelo padne do ruky, je kvalitná a poskytuje dlhú životnosť. Nechýba zabudovaný závesný otvor pre ľahké skladovanie.

Dĺžka: 1560 mm
Hmotnosť: 475 g
Materiál: tvrdený hliník, plast

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázka